FitBrit 2017: Запознайте се с най-доброто от Великобритания

Съдържание:

Anonim

Фотография: фотограф Пол

През втората половина на 2017 г. хората във фитнес залата на DW Fitness First в Обединеното кралство взеха участие в предизвикателството на FitBrit - крайното изпитание за скорост, сила и издръжливост на страната, включващо девет различни упражнения, върнати назад срещу часовника.

В събота 25 ноември в фитнес залата на DW Fitness First в Милтън Кейнс, 50-те състезатели, които бяха поставили най-бързо време за квалификация през предходните месеци, се събраха, за да се борят за титлата на шампион на FitBrit 2017 и да бъдат наречени най-готините аматьори в Англия.

Пред стотици приилегировани поддръжници, състезателите дадоха всичко, което трябваше да брънчат важни секунди от личните си постижения и да спечелят скъпоценни места в общия класация.

Тази година финалът включваше три отделни събития. Отворената категория за мъже и жени беше отворена за всички, а мъжките и женските майстори бяха за хора на 40 или повече години на крайната дата. Също така имаше и отборна категория, в която един мъжки и един женски колектив се редуваха между упражненията.

Окото на наградата

Имаше много познати лица от предишните финали, както и много финалисти за първи път, които искаха да се промъкнат срещу най-добрите аматьори в страната. Нагоре за победителите във всяка категория беше 100 ваучер за DW Sports, комплект TRX за домашна тренировка, Ridge Roller и 12 месечен абонамент за списания. На второ място получиха ваучер за 50 DW Sports, абонамент за Amazon Echo и шестмесечен абонамент за списание, на трето място получиха ваучер от 25 паунда, монитор за сърдечен ритъм My Zone MZ-3 и тримесечен абонамен маг. Най-бързите общи мъже и жени спортисти спечелиха и инструмент за проследяване на дейността на Fitbit.

Най-бързи финиши

След часове на белодробно изгаряне и усилие за изгаряне на мускулите, Cormac Lisle-Fenwick спечели титлата "Отворено" за мъже в 11-минутно време, 34 секунди, само 11 секунди преди втория, а третият - Дъг Харисън, само шест секунди по-назад.

В категорията "Мастърс" на мъжете Патрик Браун се класира на първо място в 11мин 34сек, повече от минута преди титлата Дани Олив в 12мин 55сек. Майк Ушер бе трети в 13мин 7сек. Женските победители бяха Дани Леппиер (Открит, 12мин. 27сек.) И Ники Френски (Мастърс, 13мин. 32сек.).

В отборната категория Кормак Лисле-Фенуик спечели второто си титко на деня - и вероятно е спал много добре тази вечер - заедно с Ейми Брауридж в период от 8мин 37сек.